Terminy związane ze zmianami w planach studiów 06.03.2019 10:39

Szanowni Państwo

W związku z licznymi pytaniami poniżej przekazuje terminy związane ze zmianami w programach studiów.

System informatyczny Sylabus KRK będzie aktywny do 31 maja 2019 r. System może zostać zablokowany dla konkretnych kierunków wcześniej na podstawie indywidualnej prośby.

W przypadku zmian efektów kształcenia dla kierunku studiów komplet dokumentów (pismo przewodnie wraz z informacją o charakterze i procentowej ilości zmian efektów, Uchwałę Rady Wydziału, opinię samorządu studentów i doktorantów i macierz weryfikującą) należy dostarczyć do Działu Kształcenia w terminie do 8.04.2019 r.

W przypadku zmian planów studiów komplet dokumentów (Uchwała Rady Wydziału, podpisane przez Dziekana plany studiów, opinia samorządu studentów i doktorantów) należy dostarczyć do Działu Kształcenia w terminie do 03.06.2019 r.

Sekcja ds. standardów i jakości kształcenia